Breadcrumbs


Kalendarz wydarzeń


June 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


SPORT SZKOLNY

 

 Zumba - elementy tańca i fitnessu ( kliknij, aby otworzyć)

 

Cykliczne wyjazdy na basen w Kwidzynie (kliknij, aby otworzyć)

 

 

441208325 1028243459301846 6285092056933716814 n

 

 

 

17-05-2024 VII Gniewskie Igrzyska Dzieci

 

 

 

 

 

 

 

437038786 1000748705384655 5521400096151241780 n

 

13-04-2024 III miejsce w Wojewódzkim Drużynowym Turnieju Szachowym o Złotą Wieżę w Gniewie

 

 

 

 

427816029 1000087645450761 201251868163582430 n

 

 

 

11-04-2024 Zajęcia na basenie w Kwidzynie

 

 

 

 

 

 

 

 

428622268 959959849463541 2825252774616313591 n

 

 

 

15-02-2024 Kolejny wyjazd na basen w Kwidzynie

 

 

 

424606106 947280314064828 7760098720601379739 n

31-01-2024 Ferie na lodowisku w Tczewie

 

 

 

 

 

 

 

423557249 946518757474317 719863639243735007 n 

 

 

 

29-01-2024 Ferie z szachami

 

 

 

 

 

394108715 874486978010829 1153046747438998699 n

 

 

 

 22-10-2023 Szachowe Grand Prix w Bydgoszczy

 

 

 

 

 

386751718 862543165871877 2399916835525572711 n

 

 

 

 

 

05-10-2023 Zajęcia na basenie w Kwidzynie 

 

 

 

 

 

 

384248510 859998676126326 6156458694663626079 n

 

 

 

 

 

 

02-10-2023 Europejski tydzień sportu

 

 

 

 

 

 

 

 

383544276 857827149676812 2636078146168830461 n

 

29-09-2023 Podium dla naszych uczniów w Powiatowych zawodach w szachach drużynowych

 

 

II miejsce dla młodszej drużyny w składzie :

Weronika Gejbis, Alexander Bielak, Milan Łania, Jakub Bielak, Tymon Tucholski, Bartek Koc.

III miejsce dla starszej grupyw składzie:

Nadia Łania, Franciszek Maliszewski-Krzyżyński, Dominik Demski, Krzysztof Sikorski.

 

20-05-2023

Osiągnięcia naszych uczniów w Turnieju szachowym w Tczewie

W kategorii Grand Prix Junior (18 zawodników)
???? - III miejsce zajął Alexander Bielak ????????????
kategorii z rankingiem do 1250 (38 zawodników)
???? I miejsce - Nadia Łania
????II miejsce - Milan Łania

 

26-03-2023

Gminny Wielkanocny Turniej Szachowy:

I miejsce - Alexander Bielak

II miejsce - Franciszek Maliszewski Krzyżyński

 

330438151 548345074061446 8301618911585857984 n

 

09-03-2023

Wyjazd na kręgle,w ramach: sport rekreacyjny, do "Jeleń Resort & Spa"

 

 

 

 

334427262 159720986520505 4354202398883871304 n

 

 

 

02-03-2023

Bezpłatne zajęcia na basenie w Kwidzynie

 

 

 

 

 

 

 27-12-2022

Ogłoszenie- lekcje pływania - Hotel Zamek Gniew

 

 

16-12-2022

II miejsce naszej drużyny w turnieju piłki nożnej w Elblagu w ramach projektu "Sportowa pasja", zorganizowanego przez SPSK

Skład drużyny:

Nadia Łania, Ksawery Piszora, Franciszek Maliszewski- Krzyżyński (K), Dominik Demski, Patryk Bryska, Weronika Gejbis, Tymon Tucholski, Bartosz Koc, Florian Bryska, Dominik Gejbis, Antoni Sokołowski, Krzysztof Sikorski

 

27-09-2022 

II miejsce  w Powiatowych  Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w szachach drużynowych,  w kategorii Igrzyska Dzieci

skład drużyny:

Alexander Bielak, Jakub Bielak, Tymon Tucholski, Nadia Łania, Florian Bryska i Franciszek Maliszewski-Krzyżyński. 

 

23-09-2022

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w szachach drużynowych , w kategorii Igrzyska Dzieci

Drużyna PSP SPSK GOGOLEWO wystąpiła w składzie:

Bielak Alexsander, Bielak Jakub, Łania Nadia, Tucholski Tymon

 

14.06.2022 Zajęcia sportowe na Gniewskim Orliku

 

 27.05.2022 V Gniewskie Igrzyska Dzieci 2022

 

21-06-2021 Dzień sportu szkolnego

 

Wyczekiwany powrót na basen w Kwidzynie w okresie pandemii koronawirusa

 

Zajęcia sportowe, ćwiczenia z motoryki

 

Zajecia ruchowe, elementy integracji sensorycznej

 

Co to nuda?, my nie wiemy...

 

Gimnastyka jest dla Smyka

 

18.06.2019 Dzień sportu szkolnego

 

15.02.2019 Mistrzostwa szkoły w szachach

 

 13.02.2019  Wyjazd na lodowisko w Tczewie

 

03.12.2018 Wyjazd na mecz reprezentacji Polska - Belgia w Futsalu

 

09.02.2018  Ferie 2018 z szachami

 

18.09.2017 III miejsce drużynowo w Powiatowych Igrzyskach w szachy

 

12.04.2017

II miejsce w XIX Gminnych Igrzyskach Szkolnych w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

 

Ferie zimowe 2017 na sportowo

 

20.01.2017  

Turniej szachowy o Mistrzostwo PSP SPSK w Gogolewie w r. szk. 2016/2017 

 

28.10.2015

III miejsce w XVIII Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców w Dąbrówce Tczewskiej 

 

21.10.2015

I miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Gniew w unihokeju chłopców

 

13.10.2015

II miejsce naszej drużyny w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach na etapie powiatowym 

 

09.10.2015

III miejsce w rozgrywkach o Mistrzostwo Miasta i Gminy Gniew w unihokeju dziewcząt

 

 

Unihokej w Dąbrówce Tczewskiej

 

28 października 2013 roku w Dąbrówce Tczewskiej odbyły się XVI Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt.

Drużyna naszej szkoły, w składzie:  Daria Brzezińska, Karolina Korda, Anna Poznańska, Weronika Kosecka, Weronika Grabowicz, Wiktoria Korynt i Wiktoria Zgubieńska w tych igrzyskach zajęła II miejsce. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

 

 

Unihokej Dziewcząt

 

18 października 2013 roku dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Daria Brzezińska, Karolina Korda, Anna Poznańska, Weronika Kosecka, Weronika Grabowicz, Wiktoria Korynt i Wiktoria Zgubieńska wzięły udział w Mistrzostwach Miasta i Gminy Gniew
w rozgrywkach Unihokeja Dziewcząt i zajęły w nich I miejsce. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

 

 

Unihokej Chłopców

 

15 października 2013 roku w Gniewie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Gniew w rozgrywkach Unihokeja Chłopców.

Drużyna naszej szkoły w składzie:  Karol Licbarski, Cezary Elbanowski, Paweł Podjatzki, Klaudiusz Spodobalski, Józef Bielecki zajęła II miejsce.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Miasta i Gminy Gniew w Piłce Nożnej Halowej

 

26 września 2013 roku w Gniewie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Gniew w Piłce Nożnej Halowej.

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Karolina Korda, Daria Brzezińska, Karol Licbarski, Cezary Elbanowski, Paweł Podjatzki, Klaudiusz Spodobalski, Józef Bielecki i Damian Borys wzięli udział w zawodach i zajęli V miejsce.

 Serdecznie gratulujemy !!!

 

 

HPN26IX2013.JPG - 164.37 KB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cykliczne wyjazdy na basen w Kwidzynie

 

 

Miło nam poinformować, iż od dnia 11 września 2013r.  rozpoczęliśmy roczny cykl wyjazdów na basen.

Skorzystają z nich uczniowie klas od trzeciej do szóstej.

 

 

 

 


Hilliger Media Shop
Template "newschoolfree" designed by Hilliger Media (Copyright © 2011)