Breadcrumbs


Kalendarz wydarzeń


June 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Nasze osiągnięcia

 

441727931 1032218695570989 4609788264390061505 n

444467974 1032218742237651 2037911421149992650 n

 

 

Kolejny sukces Nadii Łani

 

 

 

 

441208325 1028243459301846 6285092056933716814 n

 

 

 

17-05-2024 VII Gniewskie Igrzyska Dzieci

 

 

 

 

 

 

 

438170369 1012340360892156 2586543071254390389 n

 

23-04-2024 Nagroda dla szkolnego koła teatralnego za "Twórcze podejście do klasyki w sztuce pt. Szach mat. Alicja w krainie grzechu"

 

 

Noc Muzeów w Gniewie 2024

436261501 1027858649340327 8757271353594176203 n

Za nami Noc Muzeów w Gniewie 2024 i występ naszej grupy teatralnej

 

 

437111293 1003467825112743 6876749845668876699 n

 

17-04-2024 II Gminny Konkurs Karaoke w Piasecznie :

w kategorii I - 3 miejsce Alexander Bielak

w kategorii II - wyróżnienia dla Tymona Tucholskiego,

w kategorii III - 3 miejsce Nadia Łania

 

 

437523880 1001421521984040 109279791501208564 n

 

14-04-2024 Udział naszych najmłodszych zawodników w V Edycji Biegu Gniewskiego Veolia Run: I miejsce Itan Łania i III miejsce Fabian Gejbis

 

 

 

 

437038786 1000748705384655 5521400096151241780 n

13-04-2024 III miejsce w Wojewódzkim Drużynowym Turnieju Szachowym w Złotą Wieżę w Gniewie

 

 

435086315 999380022188190 8832367857514561123 n

 

11-04-2024 "Złota maska" dla naszego koła teatralnego "Powołani"

 

 

 

 

433134872 983877217071804 6838803245467320574 n

 

 

21-03-2024 Gminny Konkurs Recytatorski

II m. Nadia Łania

Wyróżnienie Weronika Gejbis

 

 

 

394108715 874486978010829 1153046747438998699 n

 

 

 

 22-10-2023 Szachowe Grand Prix w Bydgoszczy

 

 

 

 

 

 

383544276 857827149676812 2636078146168830461 n

 

29-09-2023 Podium dla naszych uczniów w Powiatowych zawodach w szachach drużynowych

 

 

 

26-05-2023

I Gminny Konkurs Piosenki Religijnej o tematyce Maryjnej w Gogolewie

w kat. II (kl I-III)- 2 miejsce ex aequo: Jakub Bielak i Tymon Tucholski oraz Alexander Bielak i Milan Łania

w kat.III (kl.VI-VIII) - wyróżnienie Nadia Łania

 

20-05-2023

Osiągnięcia naszych uczniów w Turnieju szachowym w Tczewie

W kategorii Grand Prix Junior (18 zawodników)
???? - III miejsce zajął Alexander Bielak ????????????
kategorii z rankingiem do 1250 (38 zawodników)
???? I miejsce - Nadia Łania
????II miejsce - Milan Łania

 

 

17-05-2023

III miejsce Nadii Łani na XX Festiwalu Piosenki w Polskim Gronowie

 

 

07-04-2023

Wyróżnienie dla szkoły w Gminnym konkursie pt. "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna" 

 

30-03-2023

Złota maska dla naszej szkolnej grupy teatralnej podczas XIII Przeglądu Teatrów Szkół SPSK w Dobrym Mieście

 

26-03-2023 Gminny Wielkanocny Turniej Szachowy:

I miejsce - Alexander Bielak

II miejsce - Franciszek Maliszewski Krzyżyński

 

21-03-2023  Gminny Konkurs Recytatorski "Mój ulubiony wiersz"

II miejsce w kat.IV - Nikodem Reca

III miejsce w kat.II - Nadia Łania

 

03-02-2023 Stypendium naukowe i wyróznienia dla uczniów za I semestr 2022-2023

 

 30-01-2023 Alexander Bielak wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł ortograficzny"

 

327909290 612662120674002 8134043236321774211 n

 

 

 

27-01-2023 Aktywna Tablica - Specjalne potrzeby edukacyjne

 

 

 

325130232 3426086337661357 6495517448857548800 n

 

 

10-01-2023 Nowa sala do ćwiczeń integracji sensorycznej 

 

 

 

 

319099277 2255496211323612 9017383795119113971 n

13-12-2022 W ramach projektu rzadowego "Laboratoria przyszłości nasza szkoła wzbogaciła się o drukarkę 3D 

 

 

 

 

 

16-12-2022

II miejsce naszej drużyny w turnieju piłki nożnej w Elblagu w ramach projektu "Sportowa pasja", zorganizowanego przez SPSK

Skład drużyny:

Nadia Łania, Ksawery Piszora, Franciszek Maliszewski- Krzyżyński (K), Dominik Demski, Patryk Bryska, Weronika Gejbis, Tymon Tucholski, Bartosz Koc, Florian Bryska, Dominik Gejbis, Antoni Sokołowski, Krzysztof Sikorski

 

14-12-2022 Nagroda dla pani Pauliny Kosseckiej Grabarczyk w XIII Powiatowej Gali Wolontariatu

 

01-12-2022 Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Gniew dla naszej nauczycielki, pani Puliny Kosseckiej - Grabarczyk, w kategorii Wolontariusz Roku 2022, podczas XV Gali Wolontariatu

 

09-11-2022

Wyróznienia dla naszych ucznów za udział w konkursie plastycznym "Jan Paweł II i dzieci" 

 

21-10-2022 Ogólnopolski Konkurs "Orzeł ortograficzny" Alexander Bielak

 

04-10-2022

Gminny konkurs plastyczny pt. "One są wsród Nas - zwierzęta małe i duże"

I miejsce - Tymon Reca kl. 1

III miejsce - Agata Górska kl. 1

 

04-10-2022

Gminny konkurs muzyczny ph. "One są wśród Nas - zwierzęta małe i duże" 

Kategoria 1 – Przedszkole

Miejsce 1- Jan Myszewski „Popatrzcie na jamniczka”

Kategoria 2 – klasy I – III

Miejsce 2- Alexander Bielak „Cztery łapy”

Kategoria 3 – klasy IV – VIII

Miejsce 1- Nadia Łania „Ptaki” Karolina Artymowicz

Miejsce 2 - Zespół Jakub Bielak, Lena Duliban, Kornelia Reszka „Krowa”

 

27-09-2022 

II miejsce  w Powiatowych  Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w szachach drużynowych,  w kategorii Igrzyska Dzieci

skład drużyny: Alexander Bielak, Jakub Bielak, Tymon Tucholski, Nadia Łania, Florian Bryska i Franciszek Maliszewski-Krzyżyński. 

 

23-09-2022

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w szachach drużynowych , w kategorii Igrzyska Dzieci

Drużyna PSP SPSK GOGOLEWO wystąpiła w składzie:

Bielak Alexsander, Bielak Jakub, Łania Nadia, Tucholski Tymon

 

30-05-2022

III miejsce w konkursie YOU CAN SING wyśpiewała Nadia Łania z kl. 5

 

 27-05-2022

IV miejsce w  rywalizacji sportowej szkół podstawowych w gminie Gniew w roku szk. 2021/2022

 

21.03.2022

Wyróżnienie dla Alexandra Bielaka w Gminnym konkursie recytatorskim

 

Stypendium i wyniki uczniów w nauce i zachowaniu za I semestr 2021/2022

 

17-12-2020

I miejsce Przedszkolaków w Gminnym Konkursie pt. "Moja ulubiona piosenka świateczna"

22-12-2020 Wręczenie nagród w Gminnym Konkursie pt. "Moja ulubiona piosenka świąteczna"

 

16-04-2021

Konkurs "Mój ulubiony wiersz - recytacje online" Nadia Łania III miejsce w kat wiekowej IV-VI oraz Jakub Radtke wyróżnienie

 

21.06.2019

Nadia Łania wyśpiewała II miejsce na I Gminnym Przeglądzie Talentów

 

16.05.2019

Nadia Łania zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej na Festiwalu Piosenki w Polskim Gronowie - "Po Góralsku"

 

26.04.2019

Oliwia Sokołowska zajęła I miejsce, a Kinga Kwiatkowska II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Ozdoby Wielkanocne"

 

12.10.2018

Nadia Łania- kl.II, zajęła II miejsce w kategorii soliści (6-10 lat) w XX Przeglądzie Pieśni i Piosenki Religijnej A.D.2018 w Gniewie

 

18.09.2017

III miejsce drużynowo w Powiatowych Igrzyskach w szachy

opiekun: Sebastian Łania

 

31.05.2017

I miejsce w X Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej w Gniewie

opiekun: Maria Chrzanowska

 

23.05.2017

Nagroda i 2 wyróżnienia w konkursach do twórczości M. Konopnickiej w Nowej Cerkwi

opiekun: Ewa Częstochowska

 

19.05.2017 

 Wyróżnienie na XVI Festiwalu Piosenki w Polskim Gronowie

opiekun: Agnieszka Hołosiewicz 

 

12.04.2017

II miejsce w Gminnych Igrzyskach Szkolnych w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt 

opiekun: Sebastian Łania 

31.05.2016

III miejsce w IX Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej w Gniewie

opiekun: Maria Chrzanowska 

 

24.05.2016  

II i III miejsce w XVI konkursie recytatorskim poezji M. Konopnickiej oraz I, II i wyróżnienie w konkursie plastycznym na ilustrację do utworu M. Konopnickiej - w Nowej Cerkwi 

opiekun: Ewa Częstochowska

18.05.2016

II, III i wyróżnienie na Festiwalu Piosenki "Disco Polo" w Polskim Gronowie 

 

16.04.2016   Janina Bielecka w finale VII Konkursu Biblijnego o św. Pawle w Chojnicach

 

11.04.2016  II zespołowo i III miejsce indywidualnie w Gminnym Konursie Matematyczno-Technicznym w Opaleniu

opiekunowie: Maria Chrzanowska i  Sebastian Łania

 

28.10.2015  

III miejsce w XVIII Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców w Dąbrówce Tczewskiej 

opiekun: Sebastian Łania 

21.10.2015

I miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Gniew w unihokeju chłopców 

opiekun: Sebastian Łania

13.10.2015

II miejsce naszej drużyny w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach na szczeblu powiatowym

 opiekun: Sebastian Łania  

 

09.10.2015

III miejsce w rozgrywkach o Mistrzostwo Miasta i Gminy Gniew w unihokeju dziewcząt  

opiekun: Sebastian Łania 

 

14.05.2015

Nagrody XIV Festiwalu Piosenki w Polskim Gronowie;

Aleksandra Grzankowska - III miejsce w swojej grupie wiekowej,

Kinga Pliszczyńska - wyróżnienie

opieka: Aleksandra Piszora i Agnieszka Hołosiewicz

 

12.05.2015

Wyróżnienie dla Janiny Bieleckiej w VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Juliusza Słowackiego

opiekun: Ewa Częstochowska

 

10.05.2015

Wyróżnienie dla Zuzanny Markowskiej w VIII Pomorskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej w Piasecznie

opiekun: Martyna Kubaś

 

22.04.2015

Główne nagrody w Gminnym konkursie plastycznym "Ja i moje miasto dziś"

Julia schmidt - w kat. I-III,  Magdalena Wiecka - w kat. IV-VI

Wyróżnienie Alan Gregorczyk - kl. I 

 

 27.03.2015

II miejsce Janiny Bieleckiej w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu powiatowym w Tczewie

opiekun: Sebastian Łania

 

27.02.2015

II miejsce Janiny Bieleckiej i IV Magdaleny Wieckiej w eliminacjach gminnych do Ogólopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

opiekun: Sebastian Łania

 

27.10.2014

IV miejsce w unihokeju dziewcząt na Igrzyskach Powiatowych w Dąbrówce Tczewskiej

opiekun: Sebastian Łania

 

21 października 2014

Dwa drugie miejsca podczas XVI Gminnego Przeglądu Pieśni Religijnej "Jan Paweł II - Świętymi bądźcie":

Zespół "Promyczki" w składzie: Oliwia Sokołowska, Kinga Kwiatkowska i Filip Tucholski

Zespół "Fides" w składzie Kinga Pliszczyńska, Julia Wentlandt, Werownika Arentewicz, Weronika Sikorska

 

17.10.2014

I miejsce w unihokeju dziewcząt i II miejsce w unihokeju chłopców na Mistrzostwach Miasta i Gminy Gniew

opiekun: Sebastian Łania

 

15 maja 2014

I miejsce Julii Wentlandt w kategorii klas III-IV podczas przeglądu piosenki z tekstami Jacka Cygana na XIII Festiwalu Piosenki w Polskim Gronowie

 

13 maja 2014

III miejsce Zuzanny Markowskiej i wyróżnienie dla Nadii Łania w konkursie plastycznym pt. "Ja i moja rodzina" zorganizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną im. ks. Fabiana Wierzchowskiego w Gniewie

opiekun: Martyna Kubaś

 

28 kwietnia 2014
III miejsce  Magdaleny Wieckiej w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

opiekun: Sebastian Łania

 

12 marca 2014

Janina Bielecka - I miejsce w swojej grupie wiekowej w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, które odbyły się w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie

opiekun: Sebastian Łania

 

28 lutego 2014

II miejsce Janiny Bieleckiej w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminy

opiekun: Sebastian Łania

 

21 grudnia 2014

I miejsce PSP SPSK w konkursie ekologocznym „Świąteczne życie odpadu.Choinka z odpadów.” zorganizowanym przez Heliantus z Gdańska a przeprowadzonym przez GCEE w Gniewie

 

28 października 2013

II miejsce w unihokeju dziewcząt na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej , które odbyły się w Dąbrówce Tczewskiej

opiekun: Sebastian Łania

 

18 października 2013

I miejsce w rozgrywkach o Mistrzostwo Miasta i Gminy Gniew w unihokeju dziewcząt

opiekun: Sebastian Łania

 

15 października 2013
II miejsce w rozgrywkach o Mistrzostwo Miasta i Gminy Gniew w unihokeju chłopców

opiekun: Sebastian Łania

 

 


Hilliger Media Shop
Template "newschoolfree" designed by Hilliger Media (Copyright © 2011)